Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Zmieniamy się na lepsze


Początek roku 2013 przyniósł wiele pozytywnych zmian w funkcjonowaniu naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że szereg wprowadzonych innowacji sprawił, że stał się on dla Was bardziej przyjazny, a proces zakupowy - który w przypadku wyboru zaproszeń ślubnych i tak jest zawsze trudny - został choć trochę ułatwiony.

14 stycznia jako dodatkową formę płatności wprowadziliśmy bezpieczny system szybkich przelewów internetowych Transferuj.pl. Od tego momentu płatności dokonywać możecie bezpośrednio z naszej strony internetowej. Płatność jest automatycznie przekazywana na konto naszej Pracowni a system powiadamia nas o Waszej wpłacie. Nie musicie więc logować się osobno do swojego banku, martwić o dane do przelewu, prawidłową kwotę, czy wpisany w tytule przelewu numer zamówienia. Nie musicie też czekać już dłużej na wykonanie projektów zaproszeń, czy przesyłać potwierdzeń przelewu. Wcześniej projekty wykonywane były po zaksięgowaniu wpłaty, na którą czekaliśmy czasem nawet 2-3 dni lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Teraz dane do realizacji przekazywane są do działu projektów od razu po otrzymaniu automatycznej wiadomości o dokonaniu płatności. Transferuj.pl umożliwia Wam również płatność kartami kredytowymi Visa i MasterCard. Oczywiście za zrobione zakupy nadal możecie płacić za pośrednictwem zwykłego przelewu internetowego, czy przekazu pocztowego. Wybór metody płatności należy do Was.

15 stycznia uruchomiliśmy dla Was dodatkowy, szybki kanał komunikacji tekstowej Live Chat, zapewniający Wam kontakt z nami, nawet bez dostępu do poczty email np. w pracy, czy szkole. Wystarczy sam dostęp do internetu. Poprzez komunikator tekstowy Live Chat możecie nie tylko zadawać pytania dotyczące wybranych wzorów zaproszeń, aktualnych terminów, czy przebiegu realizacji zamówienia, ale również poradzić się w kwestii doboru odpowiedniej papeterii. Okienko "Zadaj pytanie" znajduje się w prawym, dolnym rogu ekranu. Komunikator uruchomić możecie również poprzez link znajdujący się w lewym menu witryny.

21 stycznia dzięki nawiązaniu korzystnej współpracy z hurtowym dystrybutorem przesyłek krajowych i zagranicznych, świadczonych przez renomowaną firmę kurierską UPS udało nam się obniżyć koszty wysyłki zamówień. Koszt przesyłki zmalał z 25 do 20,00 zł.

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl