Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Tytułem wstępu, czyli o łamaniu praw autorskich


Zapytacie pewnie: skąd po tylu latach istnienia Arte Designer wziął się pomysł stworzenia i prowadzenia działu redakcyjnego "Z życia Pracowni"? Odpowiedź na nie jest jednak bardzo prosta: z życia po prostu! Inspiracją nie były jednak radosne i twórcze wydarzenia z naszej pracy - choć głównie o takich mamy zamiar tutaj pisać, a przykre i negatywne doświadczenia, związane z poważnym naruszeniem praw autorskich naszej firmy.

Pod koniec grudnia 2012 roku zanotowaliśmy znaczny spadek pozycji naszej witryny. Podczas poszukiwania przyczyn zaistniałej sytuacji natknęliśmy się na trzy firmy zajmujące się również produkcją zaproszeń ślubnych, które dopuściły się skopiowania tekstów informacyjnych umieszczonych na naszej stronie internetowej. Wszystkie teksty informacyjne znajdujące się na witrynie artedesigner.pl są naszego autorstwa. Stanowią wynik długoletniego doświadczenia w zakresie projektowania oraz druku zaproszeń i dodatków ślubnych, a także prowadzenia Pracowni w postaci sklepu internetowego. Jakiekolwiek kopiowanie tekstów z naszej witryny, a zwłaszcza kopiowanie i wykorzystanie niniejszych tekstów do własnej pracy zarobkowej stanowi jawne naruszenie i złamanie naszych praw autorskich!

Firma AdrianDruk ze Śląska skopiowała w całości, słowo w słowo tekst naszego działu "Oferta", zachowując nie tylko oryginalny tytuł podstrony, czcionkę ale również wszystkie linki zawarte w tekście prowadzące do poszczególnych działów naszej witryny! W tym miejscu pragniemy serdecznie pogratulować Panu Adrianowi, właścicielowi firmy pomysłowości i inteligencji, oraz podziękować za wskazanie drogi do swojej strony-zaplecza ze skradzionym tekstem, a także podsunięcie nam pomysłu na dalsze poszukiwania tekstów skopiowanych z naszej witryny. W ten sposób udało się bowiem dotrzeć do firmy Kaja z Opoczna, która od minimum roku (najprawdopodobniej jednak znacznie dłużej) prowadziła swój sklep internetowy z zaproszeniami ślubnymi korzystając ZE WSZYSTKICH tekstów informacyjnych, zamieszczonych na naszej stronie: począwszy od "Jak przygotować listę gości do personalizacji zaproszeń", poprzez "Minimalne ilości zamówień", "Terminy realizacji", "Płatność i wysyłkę", "Co jest wliczone w cenę zaproszeń", "Jak kupować" do "Opcje dodatkowo płatne". Właścicielce firmy również gratulujemy pomysłowości, a przede wszystkim wyjątkowej kreatywności w prowadzeniu własnej pracowni zaproszeń! Firma Orchid skopiowała w całości lub tylko delikatnie zmieniając tekst nasze działy: "Terminy realizacji", "O nas", a nawet dział "Kontakt" wstawiając tylko swoje dane.

Firmom cierpiącym na brak własnej inwencji twórczej polecamy raczej zmianę profilu działalności.Jest ona bowiem niezbędna w przypadku projektowania własnych wzorów zaproszeń i papeterii, no chyba że ktoś chce korzystać wyłącznie z wytworów cudzej pracy i wyobraźni …. Tak oczywiście też można … pytanie tylko: Jak długo?

Wszystkie naruszenia praw autorskich naszych tekstów zostały zgłoszone do odpowiednich działów weryfikacji. Wszystkie strony zostały ukarane. Firmom, którym przyszłoby jeszcze do głowy kopiowanie tekstów z naszej witryny, polecamy dokładne zastanowienie się przed takim krokiem. Wszystkie próby kopii naszych tekstów będą bowiem niezwłocznie zgłaszane, a firmy pociągane do odpowiedzialności za naruszanie praw autorskich.

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl