Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Bezpieczeństwo


- Najwyższa jakość materiałów i druku:

Projektując zaproszenia przykładam wyjątkową wagę do ich najwyższej jakości, zarówno w kwestii użytych materiałów, precyzji wykonania, jak również jakości samego druku. W pierwszej kolejności spełnić musi ona moje rygorystyczne estetyczne i jakościowe wymagania, a nie jest to wcale łatwe.

W mojej ofercie nie znajdą więc Państwo zaproszeń wykonanych na cienkich, tanich papierach; papierach które tylko ze specyfikacji gramatury wydają się być grube (nie zawsze gramatura świadczy o rzeczywistej grubości i sztywności papieru); niezgranych kolorystycznie zestawień papierów; tanich, cienkich, kopert pocztowych z niebieskich poddrukiem lub niepasujących do koloru blankietu zaproszeń; słabej jakości rozmazującego się lub ścierającego druku. Nawet wklejki w zaproszeniach, wykonuję z eleganckich, sztywnych papierów o gramaturze 250-280 g, oznacza to, że łączna gramatura oferowanych zaproszeń wynosi ok. 500 g. Chcę, aby zaproszenia były naprawdę wyjątkowe i ekskluzywne. Od początku działalności Pracowni jest to moim priorytetem.

- Bezpieczna przesyłka:

Z uwagi na delikatność zawartości przesyłek z Państwa zamówieniami, przykładam szczególną wagę do bezpieczeństwa Państwa zamówień podczas wysyłki. Korzystam wyłącznie z usług renomowanej firmy kurierskiej UPS (wyjątkiem jest wysyłka próbek zaproszeń lub wysyłki zagraniczne realizowane na życzenie za pośrednictwem Poczty Polskiej). Każda przesyłka jest starannie zapakowana w gruby, dopasowany rozmiarem do zawartości karton, zabezpieczana folią bąbelkową, oraz oznaczana jako szczególnie wrażliwa na uszkodzenie. Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczane na realną kwotę wartości zamówienia powiększonej o koszty przesyłki.

Ze względu na bezpieczeństwo Państwa zamówień i wydłużony pobyt paczek na magazynie – nie nadaję również przesyłek z zamówieniami w piątek, czy w okresie przedświątecznym. Wyjątek stanowią przesyłki listowe z próbkami zaproszeń, realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.


- Kompleksowość:

Zamawiając zaproszenia ślubne w mojej Pracowni, mają Państwo pewność, że oprócz zaproszeń wykonam dla Was stylistycznie zgrany komplet całej papeterii ślubnej tj. winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, ozdoby kącika słodkości, karty save the date, karty R.S.V.P., książeczki z przebiegiem mszy ślubnej, czy modlitewniki, plan stołów, podziękowania dla gości weselnych, znaczki ślubne, księgę gości itp. Nawet jeśli te elementy nie są przedstawione na stronie. Często zdarza się, że trafiają do mnie Pary, które zaproszenia ślubne zamówiły w innej pracowni i nie mogą potem dokupić do nich pozostałych elementów papeterii. W mojej Pracowni nie ma takiego problemu. Z przyjemnością wykonam dla Was pełną oprawę graficzną Waszego najważniejszego dnia w życiu!

- Możliwość zakupu próbek zaproszeń:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do jakości moich wzorów lub rzetelności pracy Pracowni – nie muszą Państwo kupować przysłowiowego „kota w worku”. Przed dokonaniem zakupów wybranej papeterii ślubnej mają Państwo możliwość zakupu próbek upatrzonych wzorów zaproszeń. Koszt zakupu zaproszenia próbnego to tylko cena zaproszenia powiększona o koszty dostawy. Oferuję Państwu zarówno tanią opcję wysyłki próbek listem poleconym priorytetowym Poczty Polskiej, jak również możliwość zamówienia wzorów próbnych z opcją szybkiej wysyłki kurierskiej. Wszystkie elementy kolekcji wykonywane są z użyciem tych samych zestawów papierów – papier użyty do wykonania zaproszeń jest więc jednocześnie tym samym papierem z którego wykonane będą pozostałe elementy kolekcji.


Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl