Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

29 marca 2013 przedświąteczny piątek


Przedświąteczny piątek upłynął nam głównie na rozpakowywaniu. Wyjątkowo bo zwykle zajmujemy się pakowaniem i przygotowywaniem zamówień do wysyłki. Dzisiaj jednak żadnych wysyłek nie było. Wszystkie zamówienia ze świątecznym terminem realizacji udało nam się wysłać już w środę. Dzięki temu wszystkie dotarły do Was na czas i już w Święta pojadą z Wami do waszych bliskich. Nie obyło się co prawda jak co roku przed Wielkanocą bez dwóch tygodni pracy 24 godziny na dobę, ale znowu się udało i nikogo nie zawiedliśmy!

Dzisiaj mieliśmy więc odmianę bo do Pracowni dotarły za to dostawy papierów, kopert i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących … w tym wyczekiwana dostawa białych, satynowanych kopert do zaproszeń Vintage, które bardzo przypadły Wam do gustu. Jak się okazuje nadają się one świetnie nie tylko na ślub, ale i np. na bal karnawałowy - o czym świadczy nasza styczniowa realizacja dla Gminy Ślesin (jeszcze nie mieliśmy okazji Wam jej zaprezentować). Okazało się jednak, że dzisiaj wcale nie będzie tak sielankowo, jak przypuszczaliśmy. Musieliśmy bowiem sprawdzić się nie tylko jako Kopciuszek, ale i demon prędkości w roli doganiacza kurierów :) Znaczna część kopert okazała się bowiem uszkodzona i musieliśmy przebierać je sztuka po sztuce, żeby potem nie wysłać do Was żadnej z paskudnym wgnieceniem na środku. Do tego wszystkiego w trakcie przebierania kopert kurier dostarczył nam nie tą paczkę co trzeba i zamiast tonerów otrzymaliśmy mnóstwo kart pamięci. Karty by się pewnie przydały, ale zaraz zaraz gdzie są nasze tonery?! Na szczęście szybka reakcja i bieg po zdrowie (a raczej po złamanie nogi) pozwolił nam dopaść kuriera jeszcze przed odjazdem i wymienić paczkę z kartami na naszą. Uff, bo dopiero by było świątecznie!

Ale mieliśmy dzisiaj też przyjemniejsze chwile takie, jak dwie niestandardowe realizacje (na razie w fazie druku, cięcia i podklejania). Pierwsza to zaproszenia ślubne z kolekcji Isabella w kremowej kolorystyce i brązowym a nie czarnym nadrukiem. Pojadą do gości Ewy i Rafała w ślicznych perłowych kopertach … ale na razie cicho sza to jeszcze tajemnica! Druga realizacja to komplet z kolekcji Aurelya wykonany w kolorystyce jasnozielonej (takiej ślicznej, wesołej wiosennej), który pojedzie do Małgosi i Dawida do Irlandii. Będą zaproszenia, zawieszki na alkohol oraz pamiątkowa Księga Gości weselnych. Aż się prosi żeby przygotować do nich od razu winietki, karty menu i cudne zielone pudełeczka na słodycze dla gości! Może to przywoła wreszcie wiosnę!

Ach … bylibyśmy zapomnieli. Z samego rana powitało nas podziękowanie od Anny i Krzysztofa, dla których wykonywaliśmy zaproszenia na ślub z kolekcji Subtelle na ich sierpniowy Wielki Dzień: "otrzymaliśmy wczoraj paczkę z zaproszeniami. Wyszły pięknie. Dziękujemy serdecznie". Dla takich chwil warto czasem popracować i w nocy. Lubimy podziękowania od Was. Poprosimy o jeszcze więcej!!!

To już chyba wszystko na dziś, realizacjami pochwalimy Wam się już po świętach, a tymczasem korzystając z okazji życzymy Wam wesołych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, najlepiej w radosnej, wiosennej atmosferze, ale na to chyba nie ma co liczyć! Rozwoźcie zaproszenia bo pierwsze terminy ślubów już za pasem!

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl