Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Księga Gości TIFFANY 1

Kolekcja Tiffany
Księga Gości TIFFANY 1
Księga Gości TIFFANY 1
Ilość:


Wzór wykonywany na indywidualne zamówienie.


KSIĘGA GOŚCI TIFFANY 1

 

Duża, elegancka Księga Gości Weselnych z kolekcji Tiffany.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

 

OKŁADKA: biała, delikatnie fakturowana w deseń tkaniny lnianej, wykonana na bazie sztywnego, gąbkowanego podkładu i okładziny introligatorskiej
WKLEJKI: wykonane z matowych, delikatnie prążkowanych papierów w kolorze czarnym i ecru oraz perłowego, włoskiego, gładkiego papieru w kolorze ecru, połyskującym na złoto
KARTY: sztywne, matowe, w kolorze białym, szyte
ILOŚĆ KART:
30 kart czyli 60 stron do wpisów
WYMIARY: 24,0 x 29,0 cm
FORMAT: otwierana poziomo na bok
NADRUK: laserowy, w kolorze czarnym
OZDOBY: atłasowa wstążka w kolorze czarnym, o szerokości 2,5 cm oraz sztuczny szlifowany brylant naklejony na motywie graficznym z monogramami
CZCIONKI: jak na zdjęciu

W CENIE


- Nadruk indywidualnych monogramów Pary Młodej oraz daty ślubu na froncie księgi.
- Nadruk dowolnego, przesłanego przez Państwa tekstu na pierwszej, tytułowej stronie księgi.

MINIMALNE ZAMÓWIENIE: 1 sztuka

Elementy z tej samej kolekcji

Karty menu TIFFANY 1 Karty menu TIFFANY 1

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, karty menu z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze czarnym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Karty R.S.V.P TIFFANY Karty R.S.V.P TIFFANY

 

Klasyczne, jednostronne karty R.S.V.P. z monogramami Pary Młodej, wykonane na eleganckim, włoskim, perłowym papierze w kolorze ecru połyskującym na złoto. W cenie kart matowa koperta w kolorze ecru z nadrukiem adresu zwrotnego.


Karty Save the Date TIFFANY 1 Karty Save the Date TIFFANY 1

Eleganckie, jednostronne karty Save the Date z ozdobnym szlifowanym brylancikiem i monogramami Pary Młodej, wykonane na delikatnie prążkowanym blankiecie w kolorze czarnym oraz opalizującym na złoto włoskim, perłowym papierze w kolorze ecru.


Numer stołu TIFFANY 1 Numer stołu TIFFANY 1

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, numery stołów z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze czarnym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Ozdobniki na koperty TIFFANY Ozdobniki na koperty TIFFANY

Oryginalne, samoprzylepne, personalizowane ozdobniki na koperty z monogramami Pary Młodej do zaproszeń ślubnych, kart Save the Date, czy podziękowań weselnych z kolekcji Tiffany.


Plan stołów TIFFANY 1 Plan stołów TIFFANY 1

Ekskluzywny, ręcznie wykonywany plan stołów wykonany na bazie dużej, czarnej, drewnianej ramy oraz sztywnego podkładu z delikatnie prążkowanego czarnego papieru oraz perłowego, opalizującego na złoto papieru w kolorze ecru. Dominującym motywem graficznym planu jest elegancki, czarny ozdobnik z monogramami Pary Młodej, z naklejonym sztucznym szlifowanym brylancikiem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru.


Podziękowania dla gości TIFFANY 1 Podziękowania dla gości TIFFANY 1

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane podziękowania dla gości weselnych w formie małych pudełeczek na słodkości z motywem monogramów Pary Młodej i brylancikiem, wykonane z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze czarnym oraz opalizującego, włoskiego papieru w kolorze ecru połyskującego na złoto.


Podziękowanie dla Rodziców/Świadków TIFFANY 1 Podziękowanie dla Rodziców/Świadków TIFFANY 1

Eleganckie, czarne podziękowania dla Rodziców, Rodziców Chrzestnych lub Świadków z motywem monogramów Pary Młodej i ozdobnym szlifowanym brylancikiem, wykonane z czarnego delikatnie prążkowanego matowego papieru oraz włoskiego perłowego, opalizującego papieru w kolorze ecru z indywidualnym, laserowym nadrukiem.


Winietki TIFFANY 1 Winietki TIFFANY 1

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, winietki ślubne z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze czarnym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.

 


Zawieszki na alkohol TIFFANY 1 komplet 10 sztuk Zawieszki na alkohol TIFFANY 1 komplet 10 sztuk

 

Eleganckie, ręcznie wykonywane zawieszki na alkohol weselny z monogramami Pary Młodej i atłasową wstążką w kolorze ecru. Blankiet zawieszek wykonany z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze czarnym. Wklejka z laserowym nadrukiem dowolnego, krótkiego tekstu oraz danymi Pary Młodej wykonana z włoskiego, perłowego papieru w kolorze ecru, połyskującego pod wpływem światła na złoto.


Zaproszenia ślubne TIFFANY 1 Zaproszenia ślubne TIFFANY 1

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne, wykonane na delikatnie prążkowanym papierze w odważnej, czarnej kolorystyce oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru. Motywem przewodnim zaproszeń jest elegancki, czarny, ornamentowy motyw graficzny z monogramami Pary Młodej, ozdobiony sztucznym szlifowany brylancikiem, który nadaje im wyjątkowego charakteru.

 

 


Karty menu TIFFANY 2 Karty menu TIFFANY 2

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, karty menu z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze brązowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Karty Save the Date TIFFANY 2 Karty Save the Date TIFFANY 2

 

Eleganckie, jednostronne karty Save the Date z ozdobnym szlifowanym brylancikiem i monogramami Pary Młodej, wykonane na delikatnie prążkowanym blankiecie w kolorze brązowym oraz opalizującym na złoto włoskim, perłowym papierze w kolorze ecru.


Numer stołu TIFFANY 2 Numer stołu TIFFANY 2

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, numery stołów z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze brązowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Podziękowania dla gości TIFFANY 2 Podziękowania dla gości TIFFANY 2

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane podziękowania dla gości weselnych w formie małych pudełeczek na słodkości z motywem monogramów Pary Młodej i brylancikiem, wykonane z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze brązowym oraz opalizującego, włoskiego papieru w kolorze ecru połyskującego na złoto.


Winietki TIFFANY 2 Winietki TIFFANY 2

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, winietki ślubne z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze brązowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Zawieszki na alkohol TIFFANY 2 komplet 10 sztuk Zawieszki na alkohol TIFFANY 2 komplet 10 sztuk

 

Eleganckie, ręcznie wykonywane zawieszki na alkohol weselny z monogramami Pary Młodej i atłasową wstążką w kolorze ecru. Blankiet zawieszek wykonany z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze brązowym. Wklejka z laserowym nadrukiem dowolnego, krótkiego tekstu oraz danymi Pary Młodej wykonana z włoskiego, perłowego papieru w kolorze ecru, połyskującego pod wpływem światła na złoto.


Zaproszenia ślubne TIFFANY 2 Zaproszenia ślubne TIFFANY 2

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne, wykonane na delikatnie prążkowanym papierze w oryginalnej brązowej kolorystyce oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru. Motywem przewodnim zaproszeń jest elegancki, czarny, ornamentowy motyw graficzny z monogramami Pary Młodej, ozdobiony sztucznym szlifowany brylancikiem, który nadaje im wyjątkowego charakteru.


Karty menu TIFFANY 3 Karty menu TIFFANY 3

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, karty menu z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze granatowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Karty Save the Date TIFFANY 3 Karty Save the Date TIFFANY 3

 

Eleganckie, jednostronne karty Save the Date z ozdobnym szlifowanym brylancikiem i monogramami Pary Młodej, wykonane na delikatnie prążkowanym blankiecie w kolorze granatowym oraz opalizującym na złoto włoskim, perłowym papierze w kolorze ecru.


Numer stołu TIFFANY 3 Numer stołu TIFFANY 3

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, numery stołów z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze granatowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Plan stołów TIFFANY 3 Plan stołów TIFFANY 3

Ekskluzywny, ręcznie wykonywany plan stołów wykonany na bazie dużej, białej, drewnianej ramy oraz sztywnego podkładu z delikatnie prążkowanego granatowego papieru oraz perłowego, opalizującego na złoto papieru w kolorze ecru. Dominującym motywem graficznym planu jest elegancki, czarny ozdobnik z monogramami Pary Młodej, z naklejonym sztucznym szlifowanym brylancikiem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru.


Podziękowania dla gości TIFFANY 3 Podziękowania dla gości TIFFANY 3

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane podziękowania dla gości weselnych w formie małych pudełeczek na słodkości z motywem monogramów Pary Młodej i brylancikiem, wykonane z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze granatowym oraz opalizującego, włoskiego papieru w kolorze ecru połyskującego na złoto.


Winietki TIFFANY 3 Winietki TIFFANY 3

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane, winietki ślubne z monogramami Pary Młodej oraz sztucznym szlifowanym brylancikiem, wykonane na ozdobnym delikatnie prążkowanym papierze w kolorze granatowym oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru.


Zawieszki na alkohol TIFFANY 3 komplet 10 sztuk Zawieszki na alkohol TIFFANY 3 komplet 10 sztuk

 

Eleganckie, ręcznie wykonywane zawieszki na alkohol weselny z monogramami Pary Młodej i atłasową wstążką w kolorze ecru. Blankiet zawieszek wykonany z delikatnie prążkowanego papieru w kolorze granatowym. Wklejka z laserowym nadrukiem dowolnego, krótkiego tekstu oraz danymi Pary Młodej wykonana z włoskiego, perłowego papieru w kolorze ecru, połyskującego pod wpływem światła na złoto.


Zaproszenia ślubne TIFFANY 3 Zaproszenia ślubne TIFFANY 3

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne, wykonane na delikatnie prążkowanym papierze w modnej, granatowej kolorystyce oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru. Motywem przewodnim zaproszeń jest elegancki, czarny, ornamentowy motyw graficzny z monogramami Pary Młodej, ozdobiony sztucznym szlifowany brylancikiem, który nadaje im wyjątkowego charakteru.

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl