Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Serwis próbkowy


Dokładam wszelkich starań, aby oferowane Państwu zaproszenia ślubne wyróżniały się nie tylko eleganckim, oryginalnym wzornictwem, ale również wyjątkową jakością, zarówno od strony druku, użytych do produkcji zaproszeń materiałów, jak również od strony precyzji ich wykonania i trwałości. Wiem jednak jak ważną kwestią jest dla Państwa wybór tych jedynych, wymarzonych zaproszeń, które wspominać będziecie jeszcze przez długie lata po ślubie. Jak ważne jest przekonanie się o ich jakości, czy kolorystyce trzymając je na żywo w ręku. Dlatego bez problemu mogą Państwo zamówić próbki, wybranych przez siebie wzorów zaproszeń.

Przed dokonaniem zakupu zaproszeń próbnych proszę jednak o zapoznanie się z regulaminem serwisu próbkowego:

- Wysyłam maksymalnie 7 sztuk próbek.

- Zaproszenia próbne wysyłane są do Państwa z przykładowym, losowo wybranym tekstem.

- Koszt zamówienia próbek to suma cen wybranych wzorów zaproszeń oraz kosztów przesyłki.

- Próbki zaproszeń z opcją wysyłki listem poleconym priorytetowym Poczty Polskiej wysyłam raz w tygodniu, najczęściej w czwartek lub piątek. Przesyłka powinna zostać dostarczona do Państwa w ciągu 1-3 dni roboczych. Listem poleconym wysyłam maksymalnie 3 sztuki zaproszeń. Koszt przesyłki na terenie kraju wynosi 8,00 zł

- Próbki zaproszeń z opcją wysyłki przesyłką kurierską wysyłam 3-4 razy w tygodniu. Przesyłka powinna dotrzeć do Państwa następnego dnia roboczego. Przesyłką kurierską mogą Państwo zamówić od 1 do 7 sztuk próbek. Koszt przesyłki na terenie kraju wynosi 20,00 zł.


Forma wysyłki: Liczba zaproszeń Koszt dostawy Wysyłka Czas dostawy
List polecony priorytetowy
Poczty Polskiej
1-3 sztuki 8,00 zł Raz w tygodniu
(najczęściej czwartek - piątek)
1-3 dni robocze
Przesyłka kurierska UPS 1-7 sztuk 20,00 zł 3-4 razy w tygodniu 1 dzień roboczy


Wysyłka zagraniczna:

Z uwagi na konieczność indywidualnej wyceny kosztów przesyłki, zamówienia na zaproszenia próbne z opcją wysyłki zagranicznej kalkulowane są indywidualnie w zależności od wybranego wzoru zaproszeń, ilości zamawianych zaproszeń, adresu wysyłki oraz preferowanej formy dostawy (list polecony priorytetowy Poczty Polskiej lub przesyłka kurierska UPS)Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl