Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Pytania i odpowiedzi


Gdzie można zobaczyć zaproszenia?

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej, zajmuję się wyłącznie sprzedażą wysyłkową. Nie prowadzę punktu sprzedaży bezpośredniej. Zaproszenia „na żywo” obejrzeć można zamawiając próbki wybranych wzorów.

Czy można się z Panią skontaktować telefonicznie?

Wszystkie szczegóły realizacji zamówień ustalam z Państwem drogą mailową. Jest to najszybsza i najodpowiedniejsza forma kontaktu w przypadku zamawiania zaproszeń. Tylko w ten sposób mogą Państwo przesłać teksty, listy gości, informacje odnośnie podziału poszczególnych wersji zaproszeń, uwagi do projektów, czy adresy dostawy. Na Państwa maile odpowiadam możliwie jak najszybciej – czas oczekiwania na odpowiedź z reguły trwa kilka - kilkanaście minut. Na wszystkie zapytania złożone przed godziną 17-stą, odpowiedź otrzymują Państwo jeszcze tego samego dnia.

Czy można osobiście odebrać zaproszenia?

Ponieważ nie prowadzę punktu sprzedaży bezpośredniej, osobisty odbiór zaproszeń nie jest możliwy.

Co to jest personalizacja zaproszeń?

Personalizacja to umieszczenie w tekście zaproszeń imion i nazwisk zapraszanych gości. W przykładowym tekście zaproszeń ślubnych znajdującym się poniżej, personalizacja została zaznaczona pogrubieniem.

Anna Kowalska i Adam Wasilewski
wraz z Rodzicami, mają zaszczyt zaprosić
Sz. P. Wandę i Witolda Wasilewskich
na uroczystość zawarcia sakramentu małżeństwa,
która odbędzie się dnia 4 czerwca 2013 roku o godzinie 16.00
w Kościele Św. Anny w Warszawie.


Czy wysyła Pani próbki zaproszeń/zamówienia za granicę?


Tak, oczywiście. Wysyłam za granicę zarówno próbki zaproszeń, jak i całe zamówienia. W takim wypadku przesyłki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wycena kosztów przesyłki dokonywana jest indywidualnie w zależności od przewidywanej wagi paczki oraz kraju docelowego.

W przypadku przelewów z zagranicznych banków, przed dokonaniem płatności proszę o zapoznanie się z cennikiem przelewów do Polski. Wiele przelewów zagranicznych przechodzi w Polsce najpierw przez bank centralny, pobierający prowizję (ok. 50,00 zł). W takim przypadku dodatkową kwotę należy doliczyć do kwoty płatności. Nie ponoszę kosztów, wykonywanych przez Państwa przelewów.

Czy można przesłać swój własny tekst zaproszeń?

Tak. Wszystkie zaproszenia wykonywane są z dowolnym, przesłanym przez Państwa tekstem.

Jak można przyspieszyć realizację zamówienia?


Przyspieszenia realizacji zamówienia można dokonać składając zamówienie z realizacją w trybie ekspres. Zamówienia ekspresowe, realizowane są w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania akceptacji projektów papeterii. Ta forma realizacji zamówienia wiąże się z dopłatą w wysokości 40% wartości zamówienia. Do czasu realizacji nie wlicza się czasu trwania przesyłki. Jeśli nie uda się zrealizować Państwa zamówienia w tym terminie, dodatkowa kwota jest Państwu zwracana. O możliwości realizacji ekpresowej należy dowiedzieć się przed złożeniem zamówienia.

Czy można zamówić zawiadomienia?

Wszystkie prezentowane wzory zaproszeń ślubnych wykonuję zarówno w wersji zaproszeń na sam ślub, na ślub wraz z przyjęciem weselnym, oraz w formie zawiadomień lub powiadomień.

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl