Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

O mnie


Zajmuję się wysyłkową sprzedażą oryginalnych, ręcznie wykonywanych zaproszeń i kartek okolicznościowych. Moją specjalnością są zaproszenia ślubne oraz pozostałe elementy ekskluzywnej papeterii ślubnej. W ofercie znajdą Państwo również zaproszenia i kartki na inne okazje, zaproszenia studniówkowe, a także biznesowe kartki dla firm.

Wszystkie wzory wykonywane są ze szczególną starannością, na wysokiej jakości papierach. Większość wzorów drukowana jest na perłowych, obustronnie powlekanych papierach renomowanej włoskiej marki Favini.


Kartki, zaproszenia i papeteria wykonywane są z możliwie najwyższym stopniem indywidualnej personalizacji tj. indywidualnym nadrukiem na froncie, jak również wewnątrz zaproszeń, z przesłanym przez Państwa indywidualnym tekstem.

Dokładam wszelkich starań, aby przygotowywane wzory urzekały oryginalnością i subtelną, a zarazem wytworną i ekskluzywną estetyką. Aby zaproszenia ślubne w pełny i romantyczny sposób oddawały przemyślenia i emocje, towarzyszące tej tak ważnej w życiu każdego człowieka chwili. Wiem bowiem, że Ślub to naprawdę najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu… Staram się sprawić, aby był jeszcze piękniejszy!

Wciąż poszukuję nowych rozwiązań…

Nie próbuję jednak za wszelką cenę nadążać za aktualną modą.
Staram się na każdym kroku podkreślać indywidualny charakter Państwa niezwykłych uroczystości. Priorytetem jest dla mnie Państwa uśmiech i zadowolenie.Jeśli chcecie poczytać więcej o Pracowni, zapraszam do lektury historii jej powstania, gdzie możecie nie tylko posłuchać o moich ślubnych zmaganiach, ale również zobaczyć pierwsze wykonane przeze mnie zaproszenia i dodatki ślubne

Czytaj więcej

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl