Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Jak zamawiać


Kiedy będziecie już Państwo zdecydowani na zamówienie papeterii poproszę o taką informację – prześlę wtedy FORMULARZ ZAMÓWIENIA. Prośbę o przesłanie formularza należy kierować na adres info@artedesigner.pl z zachowaniem ciągłości korespondencji z adresu mailowego z którego wysyłaliście Państwo zapytanie o cennik lub dodatkowe szczegóły realizacji zamówień.

Na podstawie danych zawartych w formularzu zamówienia przygotowuję dla Państwa UMOWĘ WYKONANIA PAPETERII, którą trzeba będzie wydrukować, podpisać, zeskanować i odesłać do mnie drogą elektroniczną wraz z potwierdzeniem dokonania płatności za zamówienie.

Ta sama procedura obowiązuje również przy zamawianiu próbek zaproszeń.

Informacje podane przez Państwa w formularzu zamówienia nie są nigdzie udostępniane, służą jedynie do przygotowania Umowy wykonania papeterii oraz poprawnej realizacji zamówienia.

Umowa stanowi cywilnoprawną podstawę złożenia zamówienia, w której zobowiązuję się do realizacji Państwa zlecenia, a Państwo do dokonania płatności za zamówione elementy papeterii we wskazanym terminie.

Wraz z wypełnionym formularzem zamówienia należy przesłać wszystkie dane niezbędne do jego realizacji tj.: ilościowy podział zaproszeń na poszczególne wersje, opracowany tekst lub teksty zaproszeń, teksty wkładek do zaproszeń, ewentualną listę gości do personalizacji zaproszeń, listę gości do personalizacji winietek, tekst kart menu, zawieszek na alkohol itp. przygotowane wg wskazówek umieszczonych w lewym menu informacyjnym strony.

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl