Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Jak przygotowac tekst do zaproszeń

Wszystkie prezentowane wzory zaproszeń, wykonuję z dowolnym przesłanym przez Państwa tekstem. Teksty prezentowane na zdjęciach są tylko przykładami możliwego nadruku.

Tekst zaproszeń można skomponować samemu lub skorzystać z gotowych propozycji:
Przykładowe teksty i sentencje do zaproszeń ślubnych i studniówkowych

Polecam Państwu wybór prostego, klasycznego tekstu. Takie teksty prezentują się najbardziej elegancko i są ponadczasowe. Moda na zabawne, czy stylizowane teksty zaproszeń przemija.
Klasyczne, najczytelniejsze teksty zawsze pozostają w dobrym guście.

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ OPRACOWUJĄC TEKST ZAPROSZEŃ:


Podczas opracowywania tekstu zaproszeń proszę pamiętać o ograniczeniach, związanych z wymiarami zaproszenia. Nie na każdym wzorze zaproszeń zmieści się wiersz, czy dodatkowa prośba o prezenty.

Należy dokładnie sprawdzić, czy opracowany przez Państwa tekst zaproszeń zawiera wszystkie niezbędne informacje tj.
- Kto zaprasza?
- Kogo?
- Na co?
- Kiedy (należy podać pełną datę i nie zapomnieć o podaniu godziny ślubu)?
- Gdzie odbędzie się uroczystość (należy podać nie tylko nazwę ale również adres kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego oraz miejsca w którym odbędzie się przyjęcie weselne)?

W przypadku zaproszeń na ślub i wesele warto dodać prośbę o potwierdzenie przybycia, która ułatwi Państwu późniejszą organizację wesela.

O ile wymiar zaproszenia na to zezwala, dodanie do tekstu zaproszeń krótkiego wiersza lub sentencji nadaje im indywidualnego charakteru.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK Z TEKSTEM ZAPROSZENIA:


Gotowy tekst – w dokładnie takiej formie, w jakiej ma zostać nadrukowany na zaproszeniu – należy przesłać jako załączniku w pliku programu Microsoft Word, OpenOffice, Notatnik lub Rich Text Format File. W przypadku braku takich programów po prostu wpisany w treści wiadomości. Nie przyjmuję tekstów zapisanych w plikach formatu PDF, czy JPG.

Tekst musi zawierać polskie znaki (ś, ć, ą, ę itp.). Proszę pamiętać także o uwzględnieniu wszystkich zasad pisowni: wielkich liter, spacji, przecinków, kropek itp.

Jeśli zaproszenia mają zostać wykonane w dwóch wersjach: na sam ślub oraz na ślub i przyjęcie weselne proszę o przesłanie dwóch wersji tekstu, w osobnych, odpowiednio zatytułowanych plikach.

Opracowując tekst nie trzeba przywiązywać wagi do jego czcionki oraz wyśrodkowania. Wszystko to jest modyfikowane przy tworzeniu projektu Państwa zaproszeń.

NIEPOPRAWNIE OPRACOWANE TEKSTY ODSYŁAM DO POPRAWKI

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl