Co roku jesienią opracowujemy dla Was nowe wzory zaproszeń ślubnych, wprowadzane do sprzedaży na kolejny sezon ślubny. Zawsze zastanawiamy się, który z nowych wzorów najbardziej przypadnie Wam do gustu? Który motyw, fason, kolor najbardziej Wam się spodoba i dołączy do grona naszych najpiękniejszych zaproszeń? Nie zawsze wzór typowany przez nas okazuje się tym Numerem Jeden :)

 

Mamy początek czerwca, do końca sezonu pozostało już niewiele czasu, pokusiliśmy się więc o pierwsze „zaproszeniowe” statystyki :)

 

I oto tadam!!! Ze wszystkich naszych nowych wzorów zaproszeń, opracowanych specjalnie na rok 2012 największym hitem okazały się niewątpliwie zaproszenia ślubne z kolekcji Sweety, wzór 1a! To one w tym roku najbardziej przypadły Wam do gustu. W rankingu pokonały m.in. zaproszenia ślubne z kolekcji Vivienne, Princess, Folky, Olivia czy Subtelle.

 

Prosty, klasyczny wzór Sweety w kolorze bardzo delikatnego ecru wykonywaliśmy najczęściej. Zaproszenia są słodkie, oryginalne, kolorowe, romantyczne a przy tym … niedrogie. Pasują idealnie nie tylko na ślub kościelny, cywilny ale również na rocznicę ślubu.

 

Na zdjęciu zaproszenia na ślub, wykonane dla Izy i Tomasza (całość nadruku tekstu na życzenie wykonana w czcionce Georgia).

 

Za każdym razem, kiedy wykonujemy dla Was zaproszenia ślubne z kolekcji Subtelle chodzi nam po głowie tylko jedna myśl – ta nazwa jest dla nich po prostu idealna! Choćby nie wiadomo co, nie da się ich opisać nie używając na samym początku określenia „subtelne”, czy „delikatne”. No po prostu się nie da :)

Jaśniutki blankiet w delikatnym kolorze ecru, białe typowo ślubne elementy na froncie i wewnątrz zaproszeń, pudrowa różowa perłowa ramka i uroczy pastelowy motyw kwiatowy. Nie mogliśmy tej kolekcji nazwać inaczej!

Dzisiaj wyjechały od nas zaproszenia Subtelle przygotowane dla Basi i Borysa. Zamówione w kwietniu na ślub planowany pod koniec sierpnia. Łącznie 130 sztuk zaproszeń w trzech wersjach: 70 personalizowanych sztuk na ślub i wesele, 10 sztuk zapasowych (do ręcznego wypisania nazwisk gości) zaproszeń weselnych oraz 50 sztuk bezimiennych zaproszeń na samą uroczystość zaślubin. Państwo Młodzi datę potwierdzenia przybycia zaplanowali na dzień 1 lipca.

Na życzenie Pary Młodej na froncie zaproszeń zamiast ich imion umieszczony został napis „Zaproszenie na ślub”, a czcionka głównego tekstu wewnątrz blankietu zmieniona została na prostą, bezszeregową czcionkę Calibri.

Do wszystkich 80 sztuk zaproszeń weselnych wydrukowaliśmy duże, podwójne wkładki do zaproszeń. Wkładki wykonane zostały z tego samego białego, satynowanego papieru co wklejki w zaproszeniach, aby idealnie się z nimi komponowały. Na każdej wklejce znalazły się oprócz dedykowanego kolekcji Subtelle motywu kwiatowego dwa wiersze-prośby:

Jeśli chcecie Drodzy Goście,
By z prezentem było prościej,
By się wpisać w nasze plany,
Wspomóc wyjazd w Andamany
I podróże w Orle Percie,
Prezent dajcie nam w kopercie.

 oraz

W miejsce kwiatów lub też wina
Tak uśmiechnie się nam mina J
Gdy dzieciakom z domu dziecka
Ta tradycja nowa świecka
Nam pozwoli dać prezenty
I rozwijać ich talenty:
Bloki, kredki, temperówki,
Gumki, myszki i ołówki.
Dajmy dzieciom te bonusy,
Niechaj w sztukę dadzą susy.

Zaproszenia Basi i Borysa były nam szczególnie bliskie. Wiecie dlaczego? Nie zgadniecie. Wcale nie dla tego, że to nasz ulubiony wzór zaproszeń, czy kolorystyka. Nie. Ich ślub odbędzie się w tym samym kościółku na Krakowskim Przedmieściu co nasz :))))) Ach i wróciły wspomnienia …

Na zdjęciach dodatkowo zobaczyć możecie kopertę z ozdobnym nadrukiem kwiatowego wzoru oraz danych adresowych gości, którą również można zamówić u nas do tego wzoru zaproszeń.