Arte Designer zajmuje się wysyłkową sprzedażą oryginalnych, ręcznie wykonywanych zaproszeń i kartek okolicznościowych. Naszą specjalnością są zaproszenia ślubne oraz pozostałe elementy ekskluzywnej papeterii ślubnej. W naszej ofercie znajdą Państwo również zaproszenia i kartki na inne okazje tj.: Chrzest, Roczek, Komunia Św., zaproszenia studniówkowe, a także biznesowe kartki dla firm.

Wszystkie nasze wzory wykonywane są ze szczególną starannością, na wysokiej jakości papierach. Większość wzorów drukowana jest na perłowych, obustronnie powlekanych papierach renomowanej włoskiej marki Favini.

Nasze kartki, zaproszenia i papeteria wykonywane są z możliwie najwyższym stopniem indywidualnej personalizacji tj. indywidualnym nadrukiem na froncie, jak również wewnątrz zaproszeń, z przesłanym przez Państwa indywidualnym tekstem. Dodatkowo usługę personalizacji nazwisk gości do każdego zaproszenia otrzymują Państwo GRATIS!

Jeśli życzą sobie Państwo ręcznie wypisać zaproszenia - w miejscu personalizacji pozostawiamy wykropkowane miejsce.

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas wzory urzekały oryginalnością i subtelną, a zarazem wytworną i ekskluzywną estetyką. Aby zaproszenia ślubne w pełny i romantyczny sposób oddawały przemyślenia i emocje, towarzyszące tej tak ważnej w życiu każdego człowieka chwili. Wiemy bowiem, że Ślub to naprawdę najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu… Staramy się sprawić, aby z nami był jeszcze piękniejszy!

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań…
Nie próbujemy jednak za wszelką cenę nadążać za aktualną modą.
Staramy się na każdym kroku podkreślać indywidualny charakter Państwa niezwykłych uroczystości. Priorytetem jest przecież dla nas Państwa uśmiech i zadowolenie.

Dane firmy:
ARTE DESIGNER
NIP: 524-249-13-46
REGON: 141895128
mBank43 1140 2004 0000 3502 6269 4162