Ostatnio troszeczkę … no dobrze … przyznajemy się bez bicia – nie troszeczkę a porządnie, a nawet baaaardzoooo porządnie zaniedbaliśmy naszego bloga … ale to naprawdę nie z zapomnienia, czy złych chęci … tylko z kompletnego, niezależnego, nieprzewidywalnego, ewidentnego, całodobowego BRAKU CZASU.

Postaramy się teraz choć trochę nasze zaległości nadrobić :) Uznaliśmy też, że to dobra okazja do wprowadzenia zmian i tak: duża część nieaktualnych już artykułów zostanie usunięta, część zaktualizowana a część przeniesiona do działu porad na naszej stronie głównej www.artedesigner.pl

Przenosimy się też z blogiem na nową domenę.

Będziemy więcej pisać o naszych poczynaniach … nowych kolekcjach, nowych produktach, czy elementach wykonywanych na indywidualne zamówienia.

Może uda nam się popisać o planowanych wzorach, które czekają z realizacją, żeby nie były całkiem zapomniane … zobaczymy :)

W każdym razie położyliśmy podręczny aparacik zaraz przy „stole do ciężkiej pracy” i będziemy fotografować, fotografować, fotografować … wszystko co udaje nam się stworzyć, a czego dotąd nie ma w sklepie. Może zdjęcia nie będą najpiękniejsze, ale przynajmniej będziemy mogli pokazać Wam nasze prace na bieżąco.

W widocznym miejscu przyczepiliśmy też upominającą kartkę z napisem „BLOG pisać, fotografować, wrzucać!!!” Trzymajcie moooocnooo kciuki, żeby się udało!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież