Kolejna nasza czerwcowa realizacja – zaproszenia ślubne i winietki z kolekcji Aurelya – wykonane dla Magdaleny i Łukasza. Realizacja wg wzoru 3, srebrnego.


Udało nam się szybciutko z wykonaniem: akceptacja projektów w środę szóstego czerwca, siódmy - Boże Ciało, a już w poniedziałek jedenastego paczuszka od nas wyjeżdża. Dzięki długiemu weekendowi wystarczyło jeszcze czasu na króciutką sesję foto. Może kogoś z Was zainspiruje.

Trochę kłopotów jak zwykle sprawiły nam monogramy, ale sprawdzony sposób na niesforne literki nie zawiódł nas i tym razem. Kiedy monogram nas nie zachwyca, trzeba troszkę popracować nad czymś innym a potem spojrzeć na niego jeszcze raz. Wiadomo już wtedy co trzeba jeszcze dopracować.


Do sesji foto pokusiliśmy się o przewiązanie zaproszeń stalową wstążką, razem z zaproszeniami stanowi bowiem gotowy pomysł na stylizację ślubu i wesela. Kolory przewodnie – srebrny i kremowy, motyw przewodni – monogramy. Dodatki – srebrna wstążka. I wszystko jasne … tu już można poszaleć!

Monogramy na zaproszeniach, winietkach, kartach menu, podziękowaniach dla gości, planie stołów. Dekoracje świetlne w formie monogramów na przyjęciu. Jasne kremowe kwiaty w kościele i na stołach, udekorowane srebrnymi wstążkami, połyskującymi brylancikami, a może dekoracyjny srebrny bieżnik na stołach? Świeczniki obowiązkowo srebrne. Tort piętrowy, marcepanowy ze srebrnymi dodatkami. A reszta? Ją pozostawiamy już Waszej fantazji. Udanych inspiracji :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież