Kartki świąteczne dla Pani Jolanty i jej firmy informatycznej to już nasza mała tradycja. Odkąd mieliśmy przyjemność wykonać dla Pani Jolanty i jej Narzeczonego indywidualnie modyfikowane zaproszenia ślubne, wykonujemy dla nich również firmowe kartki świąteczne.

Zeszłoroczne kartki bazowały na naszym uniwersalnym wzorze zaproszeń Magnific Purple – wielokrotnie wykonywanych już na inne okazje tj. Studniówka, czy Bal Karnawałowy. Projekt tegorocznej kartki powstał całkowicie od podstaw na bazie indywidualnych preferencji. Miało być zupełnie inaczej niż w zeszłym roku, biznesowo, a jednocześnie oryginalnie i elegancko. Dominować miała kolorystyka bieli, odcienie niebieskiego, granatu, popieli z typowym akcentem świątecznym. Elegancji kartkom dodawać miała jak zwykle duża, perłowa koperta z naklejanym ozdobnikiem.

Ostatecznie kartki wykonane zostały na grubym, białym, satynowanym papierze z nadrukiem finezyjnego motywu śnieżynek. Naklejane elementy ozdobne tj. przestrzenny pasek na froncie kart oraz wewnętrzna wklejka  wykonane zostały z eleganckiego perłowego, srebrnego papieru. Na froncie znalazł się również drukowany motyw cięty w postaci srebrnej choinki z fantazyjnym nadrukiem naklejony na dystansach, co nadało kartkom wielowymiarowości. Ozdobnik perłowej, srebrnej koperty wykonany został w formie prostokątnej z zaokrąglonymi rogami.

I tym sposobem już pod koniec października mimo paskudnej zaokiennej jesiennej szarugi zrobiło się u nas bardzo świątecznie. Kartki ponownie wykonane zostały w dwóch wersjach językowych i tak jak w zeszłym roku świąteczne życzenia zawiozą nie tylko do Polski, ale także do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Finlandii i Kanady. Mamy nadzieję, że wywołają bożonarodzeniowy uśmiech na twarzach swoich adresatów.

Takie kartki mogą zostać wykorzystane również jako oryginalny wzór zimowych zaproszeń ślubnych dla Par Młodych, którzy swoją uroczystość planują w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia lub w okolicach Nowego Roku.

Kartki świąteczne z motywem śnieżynek

Kartki świąteczne z motywem śnieżynek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież