Zaplanowalibyście swój ślub na 13-stego? Hmm … my raczej nie :) Ale dla Kasi i Wiktora ta liczba musi być szczęśliwa, swój wielki dzień wyznaczyli bowiem właśnie na trzynastego września. W każdym razie my trzymamy bardzo mocno kciuki, aby ten dzień był dla nich najszczęśliwszym w życiu. Wy również trzymajcie, bo ich ślub dopiero w sobotę. Jak to mawiała moja babcia – oni z dziadkiem wzięli ślub trzynastego, o godzinie trzynastej, a dziadkowi po tym wszystkim zostało w kieszeni 13 groszy … żyli ze sobą szczęśliwie 63 lata :) Tylko pozazdrościć, a Katarzynie i Wiktorowi życzyć tyle samo lat w szczęściu i miłości. No ale w kwestii trzynastego każdy ma chyba swoją własną teorię. My byśmy się na taką datę nie odważyli, oj nie! Nie ma mowy!

Dla Kasi i Wiktora mieliśmy przyjemność wykonać w maju, a potem w lipcu w ramach dodruku, łącznie 108 sztuk zaproszeń na ślub i wesele z kolekcji Adrianne 1a z fioletową kokardką i brylancikiem. A już we wrześniu, przed samą uroczystością 165 sztuk winietek, 18 numerków na stoły, duży 17-stolikowy plan stołów oraz 199 sztuk podziękowań dla gości w formie pudełeczek na słodkości, dla których to właśnie pokazujemy Wam ich realizację, ponieważ podziękowań z kolekcji Adrianne do tej pory nie można jeszcze znaleźć w naszym sklepie. Nie znaczy to, że ich nie wykonujemy. Po prostu nigdy nie było okazji wykonanym pudełeczkom zrobić zdjęć, a są naprawdę śliczne.

Pierwszy raz macie również okazję obejrzeć kolekcję Adrianne z nowym, laserowym nadrukiem (zdjęcia w sklepie pochodzą bowiem jeszcze z czasów, kiedy drukowaliśmy dla Was na maszynie do druku woskowego) oraz z nową czcionką, którą od jakiegoś już czasu stosujemy w tej kolekcji.

Zdjęcia pochodzą z jeszcze świeżutkiej realizacji, wysłanej przez nas w środę. Skończyliśmy pracę nad nią późnym wieczorem we wtorek. Do rana mieliśmy więc jeszcze chwilę czasu na krótką sesję zdjęciową. Nie często zdarza nam się wysyłać Wasze zamówienia tak późno tj. na 3 dni przed ślubem, ale tym razem zamówienie otrzymaliśmy na dwa tygodnie przed datą ślubu, co daje nam w sumie tylko kilka dni roboczych na wykonanie wszystkich projektów, zamówienie materiałów, przygotowanie plików do druku, a potem wydruk, ścięcie, podklejenie wklejek, sklejenie elementów w całość, sprawdzenie poprawności i naklejenie brylancików na wszystkich elementach. Samych brylancików w tej realizacji było równiutko 400 plus 108 na wcześniej wykonanych zaproszeniach! Nie byłby to bardzo późny termin na złożenie zamówienia gdyby nie podziękowania dla gości, na których spokojną realizację (wycięcie, podklejenie, złożenie spodów i wieczek, ozdobienie i "obrylancenie" gór) potrzebujemy ok. 3 tygodni. Tym razem nie mieliśmy tyle czasu, ale kilka pracowitych nocy i wszystko się udało. Para Młoda odebrała dziś swoją papeterię weselną od kuriera. Sprawdziliśmy to, aby mieć pewność, że na pewno dotarła do nich na czas.

Podziękowania dla gości z kolekcji Adrianne wykonane są w całości z perłowego, kremowego papieru – tego samego co wklejki w całej kolekcji. Nie łatwo wykonać pudełeczka z tak grubego, powlekanego papieru. Każde pudełeczko ozdobione jest dodatkową wklejką na wieczku, nadającą mu przestrzenności oraz brylancikiem. Na życzenie środek podziękowań może zostać wyściełany atłasem, aby migdały, czy czekoladki dla gości prezentowały się jeszcze wytworniej.

Ale w realizacji dla Kasi i Wiktora zwróćcie uwagę nie tylko na podziękowania dla gości, czy plan stołów, który również rzadko udaje nam się uwiecznić. Popatrzcie także na numerki stołów. Oprócz standardowych numerków z numeryczną nazwą stolika tj. stolik pierwszy, drugi, trzeci itd. wykonaliśmy również numerki stolików dla Państwa Młodych, Rodziców Panny Młodej i Rodziców Pana Młodego. Te trzy najważniejsze stoliki wyszczególnione zostały za pomocą innego układu tekstu i wykonane z fioletowym nadrukiem zamiast czarnego. To samo kolorystyczne wyszczególnienie zastosowaliśmy również na planie stołów.

W ramach off topu duże brawa należą się Parze Młodej za wykonanie numeru stolika technicznego, przy którym zasiedli członkowie orkiestry, DJ, fotograf i operator. Oczywiście stolik techniczny nie był uwzględniony w planie stołów, ale każdej z tych osób przypisana była oddzielna, osobista winietka. To bardzo rzadki, a jakże sympatyczny ukłon w stronę osób pracujących na weselu, który bardzo bardzo nam się podoba.

Kolekcja Adrianne to jedna z najbardziej eleganckich i wytwornych naszych kolekcji ślubnych. Wykonana na najwyższej jakości papierach, w jasnej typowo ślubnej kolorystyce, ozdobiona uroczym szlifowanym brylancikiem. Zaproszeniom elegancji dodaje duża, perłowa koperta z eleganckim, trójkątnym zamknięciem. Mamy nadzieję, że papeteria spodoba się wszystkim gościom weselnym Kasi i Wiktora.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież