Takie oto proste w formie, a zarazem bardzo eleganckie zaproszenia mieliśmy okazję wykonać dla Katarzyny i Jarka, którzy z naszej oferty wybrali zaproszenia ślubne z kolekcji Retro, ale postanowili troszeczkę je po swojemu zmodyfikować.

Na życzenie zaprojektowaliśmy więc i wydrukowaliśmy dla nich najpierw spersonalizowaną próbkę zaproszenia, czyli próbkę z indywidualnym gotowym już, opracowanym przez nich własnym tekstem (tak, tak takie próbki zaproszeń też wykonujemy), a potem łącznie 105 sztuk zaproszeń ślubnych w 4 wersjach układu tekstu (przeczytajcie jakich, bo warto w tym temacie brać z nich przykład) z zaproponowanymi przez nich zmianami.

Pierwsza wersja dotyczyła zaproszeń na ślub i wesele, personalizowanych, czyli z nadrukiem imion i nazwisk zapraszanych gości, z prośbą o potwierdzenie przybycia zaplanowaną na miesiąc przed datą ceremonii, czyli optymalną datą potwierdzenia przybycia, kiedy jest jeszcze spokojnie dużo czasu na zamówienie papeterii weselnej, czyli winietek, kart menu, planu stołów itd. już po potwierdzeniu listy gości weselnych.

Druga wersja dotyczyła również zaproszeń na ślub i wesele, ale zapasowych, czyli do ręcznego wypisania nazwisk gości, bez prośby o potwierdzenie przybycia. Brak ustalonej daty potwierdzenia przybycia przydaje się bardzo w przypadku zaproszeń rozdawanych na ostatnią chwilę. Taki mały patent na to, aby domawiani goście nie zorientowali się, że są zapraszani na miejsce kogoś kto odmówił przybycia na wesele lub Para Młoda po prostu o nim podczas przygotowywania listy do druku … zapomniała :)

Trzecią wersją były personalizowane zaproszenia na samą uroczystość zaślubin. Czwartą zapasowe zaproszenia na sam ślub.

Zgodnie z ich życzeniem wszystkie zaproszenia wykonane zostały bez nadruku na froncie ozdobnego wzoru z datą ceremonii i inicjałami Pary Młodej, a jedynie z samym nadrukiem motywu starodawnej karety. Również kaligraficzna czcionka, w klasycznym stylu retro używana standardowo przez nas w tym wzorze zaproszeń, zastąpiona została prostą w kroju czcionką Century.

Do zaproszeń zamiast oryginalnych białych dodane zostały, idealnie komponujące się z kolorem blankietu koperty w delikatnym kolorze ecru.

Na kopertach wykonaliśmy oczywiście ozdobny nadruk wzoru karety, identyczny jak na zaproszeniach, który niewątpliwie całej papeterii dodaje wyjątkowego uroku i klasy.

Przyznacie, że zaproszenia mimo zmian prezentują się bardzo szykownie i elegancko?

Zaproszenia ślubne z kolekcji Retro

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież