Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Kolekcja Tiffany


Ekskluzywna kolekcja ręcznie wykonywanych zaproszeń i dodatków ślubnych, wykonana na delikatnie prążkowanych papierach w odważnej, ciemnej kolorystyce oraz włoskim, perłowym opalizującym na złoto papierze w kolorze ecru. Motywem przewodnim kolekcji jest elegancki, czarny, ornamentowy motyw graficzny z monogramami Pary Młodej, ozdobiony sztucznym szlifowany brylancikiem, który nadaje kolekcji wyjątkowego charakteru.

W skład kolekcji Tiffany wchodzą zaproszenia ślubne, karty R.S.V.P., karty Save the Date, winietki, numery stołów, karty menu, podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości, zawieszki na alkohol, księga gości, plan stołów, podziękowania dla Rodziców lub Świadków oraz oryginalne ozdobniki na koperty.

Możliwe jest również wykonanie dodatkowych wkładek do zaproszeń, których format i wielkość dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb, dodatkowych tematycznych kart menu np. karty kaw i herbat, karty drinków, oryginalnych okrągłych  kart menu układanych na talerzach, ozdób kącika słodkości, ozdób pudełek z ciastem weselnym, książeczek z przebiegiem mszy ślubnej, czy słowników do wesel wielojęzycznych.

W cenie zarówno zaproszeń, jak i kart R.S.V.P. i Save the Date zawarta jest matowa koperta w kolorze ecru idealnie pasująca do perłowego papieru użytego do wykonania kolekcji. Całości kolekcji elegancji dodają kaligraficzne czcionki oraz perfekcyjny laserowy nadruk.

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl