Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - Arte Designer

Zaproszenia ślubne, na studniówkę - teksty

ABC zaproszeń ślubnych

Z życia pracowni

Follow Me on FacebookFollow Me on Pinterest Follow Me on Google Plus

Facebook


Pracownia aktualnie nieczynna.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w innym terminie.

Kolekcja New Magnific


Przepiękna kolekcja ręcznie wykonywanych zaproszeń oraz dodatków ślubnych z oryginalnym fioletowym motywem ornamentowym oraz ozdobnym złotym sznureczkiem, utrzymana w ekskluzywnej, pałacowej stylistyce. „Magnific” oznacza wspaniały, doskonały i taka właśnie jest ta kolekcja ślubna, wykonana na najwyższej jakości starannie dobranych papierach perłowych i metalizowanych z elementami drukowanymi na włoskim, perłowym złotym papierze.

Kolekcja dostępna jest w kolorystyce fioletowej (wzór Magniific Purple), brązowej (wzór Magnific Brown), czerwonej (wzór Magnific Red), ecru (wzór Magnific Ecru), zielonej (wzór Magnific Green) oraz różowej (wzór Magnific Pink). Zapraszam Państwa serdecznie do zamawiania próbek zaproszeń z tej kolekcji – zdjęcia nie oddają bowiem pełni ich uroku!

W skład kolekcji wchodzą otwierane zaproszenia ślubne z oryginalnym układem wklejek, które wyjątkowo prezentują się z dużą, złotą, perłową kopertą; otwarte, jednostronne zaproszenia z fantazyjnym wycięciem na kopercie; karty R.S.V.P.; karty Save the Date, dodatkowe wkładki do zaproszeń w dwóch rozmiarach; winietki; etykiety do potraw ustawionych na stole szwedzkim; samostojące numery stołów; dwa rodzaje zawieszek na alkohol; karty menu weselnego w kilku formatach; podziękowania dla gości w formie pudełeczek na słodkości oraz w formie kart z podziękowaniem za przybycie; naklejki na pudełka z ciastem weselnym; ozdoby kącika słodkości; karteczki doczepiane do ręcznie wykonanych prezentów; podziękowania dla Rodziców lub Świadków; duża księga gości; pojedyncze karty stołów do samodzielnego montażu planu oraz elegancki gotowy plan stołów weselnych wykonany na bazie drewnianej ramy w dwóch rozmiarach.

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Wszystkie wzory papeterii, teksty oraz zdjęcia prezentowane na stronie artedesigner.pl są własnością Pracowni Arte Designer.
Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody Właściciela jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl